Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12
  • Aroca M12

Aroca M12

10 900,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Loading...

Aroca M12 to idealny ekspres do małych i średnich biur, hoteli, lokali gastronomicznych lub na punkty kawowe. Aroca M12 jest w pełni automatycznym ekspresem z dużym dotykowym  wyświetlaczem, który zachwyca swoim nowoczesnym designem. Wydajność i prostota w obsłudze wyróżniają Aroce na tle konkurencji. 

Opis

Dzienna wydajność
do 120 filiżanek
Godzinna wydajność: Espresso
do 85 filiżanek
Godzinna wydajność: Americano
do 75 filiżanek
Godzinna wydajność: Cappuccino
do 65 filiżanek
Godzinna wydajność gorącej wody
25 litrów
Pojemność pojemnika na ziarna kawy
1000 g
Pojemność pojemnika na fusy
do 70 sztuk (10g/1 szt.)
Parametry zasilania
220-240V ~ 50 / 60Hz 2750-3300W
Pojemność pojemnika na wodę
2 litry
Waga
19 kg lub 20 kg

Aroca M12 - niezawodny element średniego biura

Automatyczny ekspres Aroca M12 to urządzenie, dzięki któremu uzyskamy kawę, taka jaką może przygotować nie jeden barista. Duży i dotykowy wyświetlacz pozwala na wybór z pośród 20 zaprogramowanych przepisów, aby każdy znalazł coś dla siebie. Ekspres może przygotować do 120 filiżanek kawy dziennie. Model M12 to ekspres, który idealnie sprawdzi się w małym i średnim biurze. Swoje zastosowanie znajdzie też jako ekspres do kawy na małej stacji paliw, w hotelu czy też lokalu gastronomicznym. Posiada możliwość, przyłączenia do stałego źródła wody co sprawia, że staje się praktycznie bezobsługowy. Możliwe jest również zainstalowanie zrzutu na fusy i odpływu z tacki ociekowej, aby zautomatyzować proces.

Główne zalety ekspresu Aroca M12

Podwójna wylewka

Model Aroca M12 został wyposażony w profesjonalną podwójną wylewkę. Takie rozwiązanie gwarantuje kawy mleczne o idealnej konsystencji spienionego mleka. 100% czystości zapewnia automatyczny system płukania,        który po przygotowaniu kawy przeczyści wylewkę. Dodatkowy atut to możliwość regulacji wysokości wylewki, dzięki czemu każdy rodzaj kubka / filiżanki zmieści się pomiędzy wylewką a tacką. 

Ceramiczny młynek

Wbudowany ceramiczny młynek w ekspresie Aroca M12 zapewnia precyzję mielenia ziaren kawy. Dzięki cichej pracy młynka podczas przygotowywania napoju nie przeszkadzamy innym pracownikom lub klientom. Szczelna pokrywa pozwala na zachowanie aromatu kawy i niweluje szybkie wietrzenie ziaren.

Pojemny zbiornik na wodę

M12 został wyposażony w wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 2 litrów. Możliwe jest zamówienie modelu z powiększonym 8 litrowym zbiornikiem lub podłączenie do źródła wody, dzięki czemu osoba odpowiedzialna za ekspres nie musi ciągle napełniać zbiornik.

Pojemnik na fusy

Pojemnik na fusy pomieści do 70 porcji odpadków kawowych. Po zapełnieniu pojemnika ekspres komunikuje o potrzebie jego opróżnienia. Tacka ociekowa i pojemnik na fusy jest bardzo prosty w wciągnięci i włożeniu na miejsce.

Duży dotykowy wyświetlacz

Duży dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,1"sprawia, że ekspres jest bardzo prosty w obsłudze. Przez dotykowy ekran bezproblemowo wykonamy czyszczenia ekspresu i przygotujemy wybrany specjał kawowy. Ekspres posiada również funkcję blokady wyświetlacza na parę sekund, dzięki czemu wyczyścimy jego ekran bez klikania w wyświetlacz. 

Monitorowane pojemniki

Oprócz intuicyjnej obsługi ekspres posiada monitorowane pojemniki, dzięki czemu komunikuje o potrzebie uzupełnienia i opróżnienia pojemników. Monitorowane są zbiorniki na wodę, kawę, tackę na skropliny i pojemnik na fusy. 

Automatyczne czyszczenie i kompaktowy rozmiar

Ekspres posiada samoczyszczący, system mleczny dzięki, któremu dysza cappucinatora jest przepłukiwana po zrobieniu kawy. Taki zabieg zapobiega zastygniętym resztkom mleka i zmniejsza ilość awarii urządzenia. 

Aroca M12 to urządzenie, które bez wątpienia przyciąga wzrok każdego i nie pozostawia obojętnym. Minimalistyczny, nowoczesny wygląd oraz wytrzymała konstrukcja z efektem lustrzanym sprawia, że model wpasowuje się w każde wnętrze. Ekspres posiada również kolorowe oświetlenie, którego barwę można dostosować. Dzięki nowoczesnemu wykończeniu prezentuje się znakomicie i na pewno zachwyci każdego.

Wyślij zapytanie i otrzymaj ofertę na wybrany model:

Warunkiem utrzymania gwarancji jest dokonanie płatnego serwisu po pierwszym roku lub zakup 15.000 kaw. Koszt pełnego serwisu gwarancyjnego wynosi 1.690 zł netto.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

5 innych produktów w tej samej kategorii: