Aroca to firma zajmująca się produkcją ekspresów do kawy, głównie do małych, średnich i dużych biur, koroporacji, a także segmentu HoReCa. Firma powstała w momencie, gdy kawa zyskała na popularności a poziom jej spożycia zaczął rosnąć. Rynek kawy ciągle kwitnie, a patrząć w przyszłośc, będzie ciągle wzrastać.

Misją Aroca jest nie tylko spełnianie wymagań, ale wyjście poza oczekiwania Klientów. Aroca konsekwentnie trzyma się głównych wartości, m.in. innowacyjności. Dokłada nieustających wysiłków w zakrsie badań nowych produktów i rozwoju, tak aby stale ulepszać możliwości produkcyjne. Firma dąży do doskonałości, która motywuje do spełniania najwyższych oczekiwań Klientów i stawiania człowa wyzwaniom w globalnej branży ekspresów do kawy.

Aroca nie spełnia tylko wymagań, ale wychodzi poza oczekiwania. Produkując wysokiej jakości automatyczne ekspresy do kawy zawsze dokładają wszelkich starań. Niezaleśnie od tego czy jest się w domu, w pracy czy w trakcie podróży, Aroca jest gotowy, aby przygotować dla Ciebie najlepszą filiżankę kawy i cieszyć się wspólnie chwilą.